آموزش روزانه زبان انگلیسی به صورت عمومی مکالمات روزمره ضرب المثل ها اصطلاحات گرامر و واژگان زبان انگلیسی

وب سایت زبان تیپس

وبسایت vazaban با هدف ارائه خدمات جدید به روز رسانی شده است. برای بازدید از وبسایت جدید لطفا بر روی دکمه زیر کلیک نمائید.

Slider

FAQ

VAZABAN چیست؟

وزبان یک سایت کمک آموزشی زبان‌های خارجی است که فعالیت خود را با تمرکز بر آموزش روزانه زبان انگلیسی به صورت رایگان آغاز نموده است. شما می‌توانید به رایگان عضو وب‌سایت شده و از خدمات آن استفاده نمائید.

خدمات رایگان VAZABAN شامل چه مواردی است؟

- آموزش روزانه با استفاده از محتوی آموزشی به‌روز در قالب متن، فایل صوتی و ویدئو آموزشی
- آزمون‌های روزانه جهت تقویت یادگیری و کسب امتیاز جهت شرکت در قرعه‌کشی
- برگزاری انواع قرعه‌کشی‌های متناوب با توجه به امتیاز کاربران و ارائه جوائز ارزشمند
- دانلود انواع منابع شامل انواع فیلم آموزشی، کتاب، دیکشنری، کتاب صوتی، نرم‌افزار و ...
- آزمون تعیین سطح آنلاین

آیا VAZABAN برای من مفید است؟

اگر شما به هر طریقی در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید، خواه با رفتن به آموزشگاه‌های زبان، خواه به کمک اساتید زبان و خواه به صورت خودآموز، محتوی ارائه شده بر روی وب‌سایت وزبان می‌تواند سرعت یادگیری شما را به طور چشم‌گیری افزایش دهد. بنابراین استفاده از سایت وزبان به تمامی افرادی که در هر سطحی مشغول یادگیری زبان انگلیسی هستند توصیه می‌شود.

آیا می‌توانم با VAZABAN همکاری نمایم؟

وزبان همکاری با یکایک شما عزیزان را افتخار خود دانسته و بدین‌وسیله آمادگی خود را برای همکاری مالی، آموزشی، تهاتری و فروش با افراد/ سازمان‌ها، چه فعالیتشان مرتبط با حوزه آموزشی باشد و چه نباشد، اعلام می‌دارد. برای اطلاعات تکمیلی درباره نحوه همکاری لطفاً به صفحه همکاری با ما مراجعه نمایید.

آیا VAZABAN کلاس‌های آموزش زبان نیز برگزار می‌نماید؟

خیر. تمامی خدمات کمک آموزشی وزبان در حال حاضر فقط و فقط از طریق وب‌سایت رسمی وزبان به آدرس www.vazaban.com ارائه می‌گردد. بنابراین تمامی افراد و یا مؤسساتی که به نام وزبان اقدام به ارائه خدمات آموزشی نمایند هیچ‌گونه ارتباطی با ما ندارند. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ما اطلاع دهید.

آیا VAZABAN در تهران یا سایر شهرها، شعبه دیگر یا نمایندگی دارد؟

وزبان در هیچ نقطه‏‌ای از کشور شعبه یا نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی تهران که آدرس آن در وب‌سایت مندرج است پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ما اطلاع دهید.

آیا برای عضو شدن در سایت باید حق عضویت مشخصی پرداخت نمود؟

خیر. عضویت در وب‌سایت وزبان رایگان است. همچنین استفاده از محتوی روزانه، شرکت در آزمون‌ها، شرکت در قرعه کشی، دانلود منابع، آزمون تعیین سطح و برخی دیگر از خدمات وب‌سایت به طور رایگان برای تمامی کاربران قابل امکان‌پذیر است.

محتوی آموزشی روزانه چیست؟

وب‌سایت وزبان به صورت روزانه محتوی آموزشی به‌روز و مفید در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. محتوی آموزشی هر هفته با تمرکز بر موضوعی مشخص ارائه می‌گردد. محتوی آموزشی ممکن است به صورت تصویری، صوتی و یا در قالب متن ارائه گردد. همچنین محتوی هر روز سطح‌بندی شده و تاریخ انتشار آن نیز مشخص می‌گردد. محتوی هر روز تا 14 روز بعد از تاریخ انتشار به صورت رایگان در اختیار تمامی کاربران وب‌سایت قرار خواهد داشت. برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای جزئیات محتوی و جدول موضوعی هفته‌های آموزشی مراجعه نمایید.

آیا برای استفاده از خدمات آموزش روزانه زبان انگلیسی باید هزینه‌ای پرداخت نمود؟

خیر. محتوی ارائه شده در قالب آموزش روزانه زبان انگلیسی از تاریخ انتشار تا 14 روز بعد از آن برای تمامی کاربران رایگان است. شرکت در آزمون‌ها و کسب امتیاز نیز به طریق مشابه برای تمامی کاربران رایگان است.

آیا می‌توانم محتوی آموزشی روزانه را دانلود نمایم؟

بله. شما می‌توانید محتوی آموزشی روزانه را دانلود نموده و در آینده برای تقویت یادگیری خود به آن مراجعه نمایید.

آیا می‌توانم به محتوی آموزشی بیش از 2 هفته گذشته دسترسی داشته باشم؟

بله. باید توجه داشته باشید که دسترسی به محتوی آموزشی هفته‌های گذشته تا 2 هفته رایگان بوده و بیش از 2 هفته قبل نیازمند پرداخت هزینه مربوطه می‌باشد. پس از پرداخت هزینه مربوط به هر هفته آموزشی، محتوی کامل آن هفته تا مدت زمان مشخصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آیا می‌توانم محتوی بیش از 2 هفته گذشته را پس از پرداخت هزینه دسترسی دانلود نمایم؟

بله. شما می‌توانید محتوی در دسترس خود را در هر زمان دانلود نموده و آن را برای استفاده مجدد و مرور آن‌چه فراگرفته‌اید در آینده، ذخیره نمایید.

چگونه می‌توانم از موضوع آموزشی هر هفته مطلع شوم؟

برای این کار می‌توانید جدول موضوعی هفته‌های آموزشی را مطالعه نمایید. همچنین با عضویت در خبرنامه وزبان جزئیات محتوی آموزشی قرار گرفته بر روی وب‌سایت در هر روز و همچنین لینک دسترسی آن برای شما ارسال خواهد شد.

نکات آموزشی مربوط به محتوی هر روز چیست؟

در بخش نکات آموزشی، نکات تکمیلی مربوط به محتوی آموزشی هر روز که توسط اعضای هیأت علمی وزبان تهیه شده است در اختیار کاربران وب‌سایت قرار می‌گیرد. این نکات به یادگیری بهتر و سریع‌تر شما کاربران عزیز کمک شایان توجهی می‌نماید. توصیه وزبان به شما آن است که پس از مشاهده محتوی آموزشی و قبل از شرکت در آزمون روزانه، حتماً مطالب منتشر شده در بخش نکات آموزشی را مطالعه نمایید.

آیا شرکت نمودن در آزمون روزانه مربوط به هر محتوی ضروری است؟

خیر. اما شرکت در آزمون این امکان را برای شما فراهم می‌نماید تا به ازای هر پاسخ صحیح امتیاز خود در وب‌سایت و در نتیجه شانس خود در برنده شدن قرعه‌کشی‌های وزبان را افزایش دهید.

من یک معلم زبان هستم. آیا می‌توانم برای بخش آموزش روزانه VAZABAN محتوی آموزشی ارسال نمایم؟

بله. تمامی کاربران وب‌سایت می‌توانند مطالب آموزشی که به نظرشان مفید و جذاب است را برای وب‌سایت وزبان ارسال نمایند. هیأت علمی وزبان مطالب دریافتی را بازبینی نموده و در صورت انتخاب مطلب شما، آن محتوی آموزشی با نام شما بر روی وب‌سایت منتشر خواهد شد. این محتوی می‌تواند توسط خود شما به صورت ویدئو آموزشی ضبط شده باشد. در غیر این‌صورت، ذکر منبعی که محتوی آموزشی را از آن انتخاب نموده‌اید الزامی است. همچنین قرعه‌کشی و ارائه جوایز ارزنده‌ از مزایای ارسال محتوی برای وب‌سایت وزبان است.

چگونه می‌توانم در قرعه‌کشی VAZABAN شرکت نمایم؟

به محض انجام ثبت‌نام رایگان در وب‌سایت وزبان نام شما به لیست قرعه‌کشی وزبان اضافه خواهد شد. هر چه میزان فعالیت خود در بخش‌های مختلف سایت از را افزایش دهید، میزان امتیاز شما بیش‌تر شده و شانس برنده شدنتان در قرعه‌کشی‌های مختلف وزبان افزایش خواهد یافت.

چگونه می‌توانم امتیازم در VAZABAN را افزایش دهم؟

فعالیت‌های متعددی منجر به افزایش امتیاز شما در وب‌سایت وزبان می‌شوند. لیست این فعالیت‌ها به همراه امتیاز مربوط به هر فعالیت به شرح زیر است:

 

فعالیت‌های امتیازآور

مقدار امتیاز

ثبت‌نام در وب‌سایت

100 امتیاز

معرفی دوستان (ثبت‌نام هر فرد که توسط شما معرفی شده باشد)

100 امتیاز

هر تست صحیح در آزمون‌های ویژه

3 امتیاز و بیشتر

هر تست صحیح در آزمون‌های جمع‌بندی روزهای جمعه

2 امتیاز

هر تست صحیح در آزمون‌های روزانه

1 امتیاز

تا کجا می‌توانم امتیازهایم را افزایش دهم؟

سقف امتیاز شما محدودیتی نداشته و شما می‌توانید با توجه به امتیازهای خود از مزایای متعددی بهره‌مند شوید. به عنوان مثال با کسب امتیازهای بسیار بالا می‌توانید در قرعه‌کشی‌های ویژه شرکت نموده و برنده جوائز بسیار ارزشمندی گردید.

کاربرد امتیازهایی که جمع‌آوری نموده‌ام چیست؟

- افزایش احتمال برنده شدن در قرعه‌کشی‌های مختلف
- شرکت در قرعه‌کشی‌های ویژه در صورت رسیدن امتیازها به حداقل تعریف شده
- استفاده از خدمات فروشگاه با تخفیف‌های ویژه

من از دستورالعمل تعیین شده برای دریافت جایزه قرعه‌کشی در زمان مشخص شده پیروی ننموده‌ام. آیا می‌توانم جایزه خود را در زمانی دیگر دریافت نمایم؟

خیر. دوست عزیز توجه نمایید که ارائه جوائز خارج از زمان‌های مشخص شده به کاربران وب‌سایت منجر به ایجاد آشفتگی در برنامه‌ریزی‌های کلان وب‌سایت شده و بنابراین انجام آن به هیچ وجه مقدور نمی‌باشد.

آیا برای دانلود و استفاده از منابع موجود بر روی وب‌سایت باید هزینه‌ای پرداخت نمود؟

خیر. دانلود و استفاده از منابع موجود بر روی وب‌سایت برای تمامی کاربران رایگان است. اما توصیه وزبان این است که در صورت امکان منابع را از ناشرین اصلی آن‌ها با پرداخت هزینه‌های مرتبط تهیه نمایید. فقط و فقط در صورتی که امکان انجام چنین کاری وجود نداشته باشد، به جای پرداخت هزینه به واسطه‌ها، منابع را از وب‌سایت وزبان به صورت رایگان دانلود نمایید.

آیا برای شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین باید هزینه‌ای پرداخت نمایم؟

خیر. شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین برای تمامی کاربران وب‌سایت وزبان رایگان است.

نتیجه آزمون تعیین سطح به چه معنی است؟


سطح شما ممکن است سطح 1، سطح 2 و سطح 3 تخمین زده شود. سطح 1 نشان‌گر سطح مقدماتی Beginner to Elementary سطح 2 نشان‌گر سطح متوسط Lower Intermediate to Intermediate و سطح 3 نشان‌گر سطح پیشرفته Upper Intermediate to Advanced است. توجه داشته باشید که نتیجه آزمون تعیین سطح به صورت تقریبی اعلام می‌گردد.

کاربرد نتیجه آزمون تعیین سطح چیست؟

کاربرد مشخص شدن سطح فعلی زبان شما با استفاده از سیستم تعیین سطح آنلاین وزبان، راهنمایی شما برای استفاده بهینه از مطالب روزانه منتشر شده بر روی وب‌سایت است. پس از مشخص نمودن سطح زبان خود، به شما توصیه می‌نماییم که مطالب آموزشی مرتبط با سطح خود را مطالعه نمایید. سطح مطالب آموزشی با نماد آنتن بنفش مشخص شده است.

دوره آموزشی تخصصی مورد نیاز من در لیست دوره‌های VAZABAN نیست! آیا این دوره به درخواست من برگزار می‌گردد؟

امکان برگزاری دوره‌های مورد درخواست شما در آینده نزدیک وجود دارد. خواهشمندیم دوره مورد نظر خود را از لیست دوره‌های موجود در بخش پیش‌ثبت‌نام انتخاب نمایید و نام خود را ثبت کنید. به محض شروع دوره‌های مورد نظر شما، این موضوع از طریق وب‌سایت به شما اطلاع داده خواهد شد.

شروع دوره تخصصی انتخابی من چه زمانی است؟ طول دوره چقدر است؟ محتوی دوره و سرفصل‌ها چیست؟

تمامی اطلاعات فوق به همراه اطلاعات تکمیلی از جمله اطلاعات مربوط به اساتید دوره و رزومه آن‌ها، نحوه ارسال تمرین‌ها و فعالیت‌ها و تصحیح آن‌ها، زمان‌بندی شروع دوره و پایان دوره، تعداد جلسات و ... برای هر دوره آموزشی تخصصی به طور جداگانه تهیه شده و بر روی صفحه ثبت‌نام قرار می‌گیرد. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام در دوره تمامی این اطلاعات را مطالعه نمایید.

آیا می‌توانم به طور آزمایشی در دوره‌های آموزشی تخصصی شرکت نمایم؟

بله. بخشی از محتوی آموزشی دوره‌های تخصصی همواره قبل از ثبت‌نام در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید مفید بودن دوره برای خود را بهتر تشخیص دهید. همچنین می‌توانید با پرداخت هزینه آزمون تعیین سطح از نحوه تصحیح تمرین‌ها در طول دوره نیز مطلع گردید.

آیا پس از ثبت‌نام در دوره آموزشی تخصصی می‌توانم از شرکت نمودن در دوره انصراف دهم؟

خیر. شما می‌بایست تا قبل از ثبت‌نام نمودن و پرداخت شهریه از مفید بودن دوره برای خود اطمینان حاصل نمایید. نمونه‌ جلسات آموزش رایگان، اطلاعات ارائه شده درباره دوره و مشاوره کارشناسان وزبان بهترین راه برای حصول اطمینان از کارآیی دوره برای شما است. بنابراین پس از پرداخت هزینه و انجام ثبت‌نام، هزینه شرکت در دوره به هیچ وجه بازپس داده نخواهد شد.

آیا برای ارسال Writing برای تصحیح، محدودیتی در طول نوشته وجود دارد؟

بله. هر Writing می‌تواند حداکثر شامل 400 لغت باشد. در صورت بیش‌تر بودن تعداد لغات Writing شما تصحیح نشده و هزینه تصحیح آن نیز بازپس داده نخواهد شد. بنابراین خواهشمندیم در ارسال Writing نهایت دقت را داشته باشید.

Writing من توسط چه افرادی تصحیح می‌گردد؟

Writing های ارسال شده توسط شما به وسیله گروهی از مجرب‌ترین اساتید زبان انگلیسی که سالیان سال سابقه تدریس حرفه‌ای دارند تصحیح می‌گردد.

FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed